Parfém Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 50 ml

  • Parfém Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Citrusová vůně pro muže,
  • Parfémy Abercrombie & Fitch prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 50 ml

Pánská toaletní voda od americké značky Abercrombie & Fitch. Tato aromatická vůně s citrusovými tóny zapůsobí na každého. Vytvořil ji Clement Gavarry. Tvoří duo s dámskou parfémovou vodou Abercrombie & Fitch Authentic.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Abercrombie & Fitch charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

grep, bergamot, černý pepř

Srdce

zázvor, šalvěj muškátová, levandule

Základ

dřevité tóny, semiš

Kde koupit originální parfémy Abercrombie & Fitch?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Abercrombie & Fitch.

Koupit parfém

Recenze parfému Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Abercrombie & Fitch Authentic Man – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Abercrombie & Fitch. Napsat recenzi »

Napsat komentář