Parfém Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer – EDP 50 ml

  • Parfém Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Abercrombie & Fitch prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer – EDP 50 ml

First Instinct Sheer od značky Abercrombie & Fitch je orientálně-květinová vůně pro ženy. Úvodní tóny obsahují svěží bergamot, horský vzduch a jemný růžový pepř. V květinovém srdci ucítíte kombinaci pomerančového květu, ibišku a konvalinky. Základ dotváří hřejivá ambra, pižmo a dřevité tóny.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Abercrombie & Fitch charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

horský vzduch, bergamot, růžový pepř

Srdce

ibišek, pomerančový květ, konvalinka

Základ

ambra, pižmo, dřevité tóny

Kde koupit originální parfémy Abercrombie & Fitch?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Abercrombie & Fitch.

Koupit parfém

Recenze parfému Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Abercrombie & Fitch. Napsat recenzi »

Napsat komentář