Parfém Adidas Charge – EDT 30 ml

  • Parfém Adidas Charge – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Svěží vůně pro muže,
  • Parfémy Adidas prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Adidas Charge – EDT 30 ml

Toaletní voda Charge z kolekce Culture Of Sport je svěží vůně pro muže. Otevírá se citrusovými akordy grepu a kumkvatu doplněné o aromatický kardamom a exotický strom kanárium. V srdci se rozvoní cedrové dřevo, kašmír a mech. Základ dotváří borovice společně s muškátem, borůvkou a jablkem.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Adidas charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Adidas Charge – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

grep, kardamom, kumkvat, kanárium

Srdce

cedr, kašmír, mech, cist

Základ

borovice, jablko, borůvka, muškát

Kde koupit originální parfémy Adidas?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Adidas Charge – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Adidas.

Koupit parfém

Recenze parfému Adidas Charge – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Adidas Charge – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Adidas. Napsat recenzi »

Napsat komentář