Parfém Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 50 ml

  • Parfém Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Kořeněná vůně pro muže,
  • Parfémy Adidas prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 50 ml

UEFA Anthem Edition je kořenito-aromatická vůně od značky Adidas. Odvážná směs energické máty a šumivého koření na aromatickém mužném základu. Svěží vůně probudí tvé smysly a nastaruje tvé sportovní nadšení. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Vonné složky parfému

Také parfémy Adidas charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

máta, koření

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Adidas?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Adidas.

Koupit parfém

Recenze parfému Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Adidas UEFA Anthem Edition – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Adidas. Napsat recenzi »

Napsat komentář