Parfém Adidas Unleash – EDT 30 ml

  • Parfém Adidas Unleash – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Citrusová vůně pro ženy,
  • Parfémy Adidas prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Adidas Unleash – EDT 30 ml

Toaletní voda z kolekce Culture Of Sport je svěží vůně pro ženy. Hlava obsahuje mandarinku, červený pomeranč a mango. V srdci se ukrývá cedrové dřevo, sladká pralinka a pižmo. Kompozici uzavírá květinový základ v podobě pivoňky a lístků fialky. 
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Adidas charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Adidas Unleash – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

červený pomeranč, mango, mandarinka

Srdce

cedr, pralinka, pižmo

Základ

listy fialky, pivoňka

Kde koupit originální parfémy Adidas?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Adidas Unleash – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Adidas.

Koupit parfém

Recenze parfému Adidas Unleash – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Adidas Unleash – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Adidas. Napsat recenzi »

Napsat komentář