Parfém Adidas Unlock – EDT 30 ml

  • Parfém Adidas Unlock – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Dřevitá vůně pro muže,
  • Parfémy Adidas prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Adidas Unlock – EDT 30 ml

Sportovně-elegantní vůně Unlock For Him od značky Adidas v nás otevírá to nejlepší.  Orientální směs sladkých poznámek, soli a kardamonu otevírá tuto smyslnou toaletní vodu. V srdci vám zavoní vanilka, asfalt a jasmín. V základu se snoubí cedrové dřevo s jantarem, fazolí tonka a copaiba balzámem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Adidas charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Adidas Unlock – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

sladké poznámky, sůl, kardamon

Srdce

vanilka, asfalt, jasmín

Základ

jantar, dřevité poznámky, cedr, fazole tonka, copaiba balzám

Kde koupit originální parfémy Adidas?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Adidas Unlock – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Adidas.

Koupit parfém

Recenze parfému Adidas Unlock – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Adidas Unlock – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Adidas. Napsat recenzi »

Napsat komentář