Parfém Adidas Unlock For Her – EDT 30 ml

  • Parfém Adidas Unlock For Her – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Adidas prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Adidas Unlock For Her – EDT 30 ml

Tato osvěžující a živá vůně se otevírá výbuchem šťavnatého a energizujícího ovoce v podobě tónů hrušky, ovocného koktejlu a grapefruitové kůry. Srdcem vůně je barevná kytice zvyšující náladu – složená z tónů zázvorového květu a vůně fialek – představena překvapivým a jedinečným akordem barvy ve spreji s charakteristickou hloubkou. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Adidas charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Adidas Unlock For Her – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

grapefruit, hruška, ovocné tóny

Srdce

barva, fialky, květ zázvoru

Základ

cedr, copaiba balzám, cukr, kašmírové dřevo

Kde koupit originální parfémy Adidas?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Adidas Unlock For Her – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Adidas.

Koupit parfém

Recenze parfému Adidas Unlock For Her – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Adidas Unlock For Her – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Adidas. Napsat recenzi »

Napsat komentář