Parfém Adidas Uplift – EDT 30 ml

  • Parfém Adidas Uplift – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Adidas prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Adidas Uplift – EDT 30 ml

Toaletní voda Uplift z kolekce Culture Of Sport je svěží vůně pro ženy. Hlava obsahuje zelené akordy, žlutou mandarinku a hořký pomeranč. V srdci se snoubí cedrové dřevo a pižmo. Kompozici uzavírá ovocně-růžový akord, mahonial a nympheal.
 
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Adidas charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Adidas Uplift – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zelené akordy, žlutá mandarinka, hořký pomeranč

Srdce

cedrové dřevo, pižmo

Základ

ovocně-růžový akord, nympheal, mahonial

Kde koupit originální parfémy Adidas?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Adidas Uplift – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Adidas.

Koupit parfém

Recenze parfému Adidas Uplift – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Adidas Uplift – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Adidas. Napsat recenzi »

Napsat komentář