Parfém Agent Provocateur Maitresse – EDP 100 ml

  • Parfém Agent Provocateur Maitresse – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Agent Provocateur prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Agent Provocateur Maitresse – EDP 100 ml

Maitresse je orientálně-květinová vůně pro všechny ženy, které jsou rády středem pozornosti. Otevírá se květinovými tóny y-lang y-lang a okvětními plátky lotosu, aby přešla do akordů kosatce, sambackého jasmínu, lístků fialky a vonokvětky (osmanthus). Kompozici uzavírá bílý semiš, cedr, pižmo a ambra.
Na trh byla uvedena v roce 2006.

Vonné složky parfému

Také parfémy Agent Provocateur charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Agent Provocateur Maitresse – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

okvětní plátky lotosu, ylang-ylang

Srdce

vonokvětka, kosatec, sambacký jasmín, lístek fialky

Základ

bílý semiš, pižmo, cedr, ambra

Kde koupit originální parfémy Agent Provocateur?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Agent Provocateur Maitresse – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Agent Provocateur.

Koupit parfém

Recenze parfému Agent Provocateur Maitresse – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Agent Provocateur Maitresse – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Agent Provocateur. Napsat recenzi »

Napsat komentář