Parfém Aigner Statement – EDT 125 ml

  • Parfém Aigner Statement – EDT 125 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Aigner prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Aigner Statement – EDT 125 ml

Statement od Aigner je pánská kořeněná vůně uvedená na trh v roce 1994. Otevírá se svěžími citrusovými a zelenými tóny doplněnými o výraznou levanduli a pelargonii. V srdci ucítíte ovoce, muškátový oříšek, koriandr a jemnou konvalinku. Kompozici uzavírá ambra, vetiver, cedr, kůže, pižmo a sturač. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Aigner charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Aigner Statement – EDT 125 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pelargonie, bergamot, citron, neroli, levandule, zelené tóny

Srdce

ovocné tóny, muškátový oříšek, koriandr, konvalinka

Základ

ambra, vetiver, cedr, sturač, kůže, pižmo

Kde koupit originální parfémy Aigner?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Aigner Statement – EDT 125 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Aigner.

Koupit parfém

Recenze parfému Aigner Statement – EDT 125 ml

Máte zkušenosti s parfémem Aigner Statement – EDT 125 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Aigner. Napsat recenzi »

Napsat komentář