Parfém Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Ajmal prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml

Stejně jako jiskra v očích oslňuje všude kolem a úsměv plní místnost vaší oslnivou krásou. V první chvíli zaujmete vůní pomerančového květu, bergamotu a mandarinky, která plynule přechází k vůni růží, broskví a teplého ovocného čaje. Nakonec všechny okouzlíte díky pižmu a fazoli tonce.

Vonné složky parfému

Také parfémy Ajmal charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pomerančový květ, bergamot, mandarinka

Srdce

růže, broskev, ovocný čaj

Základ

pižmo, fazole tonka

Kde koupit originální parfémy Ajmal?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Ajmal.

Koupit parfém

Recenze parfému Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Ajmal Amaze Her – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Ajmal. Napsat recenzi »

Napsat komentář