Parfém Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Ajmal prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml

Láska šeptá krásu života a realizuje skryté sny. Naplnili jsme sílu této lásky do Elixir Intense s bylinkami a kořením na posteli s vynikajícím pižmem. Dávejte tedy pozor na svůj šepot, mohl by být slyšet.

Vonné složky parfému

Také parfémy Ajmal charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý pepř, mateřídouška

Srdce

ambra, kašmírové dřevo

Základ

olibanum, pižmo

Kde koupit originální parfémy Ajmal?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Ajmal.

Koupit parfém

Recenze parfému Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Ajmal Elixir Intense – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Ajmal. Napsat recenzi »

Napsat komentář