Parfém Ajmal Gold Man – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Gold Man – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Ajmal prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Ajmal Gold Man – EDP 100 ml

Parfémovaná voda Gold Man, ztělesňuje temperamentní povahu člověka a touhu rozpoutat divokou stránku. Tato odvážná vůně je citrusová, svěží a vzrušující. Otevírá se odvážnou směsí kořenitých tónů a citrusů. Jeho silný start rychle přivítá květinové srdce. Závěr poskytuje dávku smyslnosti ambrou, pižmem, sladkými a dřevitými tóny.

Vonné složky parfému

Také parfémy Ajmal charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Ajmal Gold Man – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava
citrusy, kořenité tóny
Srdce
květinové tóny
Základ
ambra, dřevité tóny, pižmo, sladké tóny

Kde koupit originální parfémy Ajmal?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Ajmal Gold Man – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Ajmal.

Koupit parfém

Recenze parfému Ajmal Gold Man – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Ajmal Gold Man – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Ajmal. Napsat recenzi »

Napsat komentář