Parfém Ajmal Qafiya 1 – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Qafiya 1 – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Ajmal prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Ajmal Qafiya 1 – EDP 75 ml

Příjemná vůně s vrchními tóny složenými ze šafránu, pomerančového květu a růže, smírně smíchaná s jantarovými a dřevitými tóny pačuli a pižma. Vůně je navržena tak, aby osvětlila a vyvolala vaši touhu uspět.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Ajmal charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Ajmal Qafiya 1 – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

šafrán, jantar, dřevité tóny, pačuli, pomerančový květ, růže, pižmo

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Ajmal?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Ajmal Qafiya 1 – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Ajmal.

Koupit parfém

Recenze parfému Ajmal Qafiya 1 – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Ajmal Qafiya 1 – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Ajmal. Napsat recenzi »

Napsat komentář