Parfém Ajmal Regina – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Regina – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Ajmal prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Ajmal Regina – EDP 100 ml

Vůně je navržena pro dívku z tisíciletí – svobodná divoká duše s myšlenkami, činy, vtipem a duší, které vyzařují výraznou okázalost. Je v módní, hravá, vstřícná a má osvěžující přístup ke všem věcem, které život nabízí. Vůni dominují ovocné tóny švestky a mučenky. Chutné vrchní noty přivítané svěžestí růže. Vůně je definována a zakončena jantarem a mahagonem s extra sladkostí zakončenou pralinkou.

Vonné složky parfému

Také parfémy Ajmal charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Ajmal Regina – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mučenka, pralinka, švestka, růže, jantar, mahagon

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Ajmal?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Ajmal Regina – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Ajmal.

Koupit parfém

Recenze parfému Ajmal Regina – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Ajmal Regina – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Ajmal. Napsat recenzi »

Napsat komentář