Parfém Ajmal Shine – EDP 75 ml

  • Parfém Ajmal Shine – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Ajmal prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Ajmal Shine – EDP 75 ml

Vytvořeno pro elegantní mladé ženy. Na počáteční tóny poukazuje šťavnaté granátové jablko a jahody, pozvolna se uvolňuje vůně pivoňky a konvalinka. Poté je celá vůně zabalená do základny pudrových a dřevitých tónů. Nebeský lektvar návykové smyslnosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Ajmal charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Ajmal Shine – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava
jahoda, granátové jablko
Srdce
pivoňka, konvalinka
Základ
dřevité tóny, pudrové tóny

Kde koupit originální parfémy Ajmal?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Ajmal Shine – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Ajmal.

Koupit parfém

Recenze parfému Ajmal Shine – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Ajmal Shine – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Ajmal. Napsat recenzi »

Napsat komentář