Parfém Ajmal Solace – EDP 100 ml

  • Parfém Ajmal Solace – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Ajmal prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Ajmal Solace – EDP 100 ml

Svěží vůně Solace od Ajmal je skvělá pro ženy, které se nebojí být sami sebou. Můžete si ji na sebe nastříkat kdykoli. Dostane vás jemnou kompozicí, která se v ní skrývá. Očarují vás citrusy ve svěží hlavě, která přejde plynule do květinového srdce. Základní tóny celou parfémovanou vodu rozzáří.

Vonné složky parfému

Také parfémy Ajmal charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Ajmal Solace – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citrusy

Srdce

pelargonie, levandule

Základ

pižmo, jantar, cedr

Kde koupit originální parfémy Ajmal?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Ajmal Solace – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Ajmal.

Koupit parfém

Recenze parfému Ajmal Solace – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Ajmal Solace – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Ajmal. Napsat recenzi »

Napsat komentář