Parfém Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition – EDP 60 ml

  • Parfém Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition – EDP 60 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition – EDP 60 ml

Amber Oud Tobacco Edition z kolekce Amber Oud je orientálně-kořeněná vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje tabákový list, skořici, černý pepř a zázvor. V srdci se snoubí fazole tonka s hřebíčkem, badyánem, sladkou vanilkou, kakaem a kadidlem. Kompozici uzavírá sušené ovoce, tabák a dřevité tóny. 
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition – EDP 60 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zázvor, černý pepř, skořice, tabákový list

Srdce

fazole tonka, hřebíček, badyán, vanilka, kakao, kadidlo

Základ

sušené ovoce, dřevité tóny, tabák

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition – EDP 60 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition – EDP 60 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition – EDP 60 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář