Parfém Al Haramain Dubai – EDP 60 ml

  • Parfém Al Haramain Dubai – EDP 60 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Dubai – EDP 60 ml

Okouzlující a sofistikovaná vůně pro ženy. V nejlepších parfémech znějí motivy zelených bylin a letní svěžesti, proti nimž se objevuje sotva nasládlá broskev, kyselý pomeranč, ananas a limetka. Tyto motivy jsou harmonicky propletené s tóny levandule a bergamotu, plynule plynoucí do melodických přetoků konvalinky, jasmínu, růží, karokarundy a rezedy, znějících v srdci.Pak se tyto noty postupně rozpouštějí ve smyslnou stopu slunečného jantaru a sladké vanilky, která je ponořena do vzrušujících motivů pižma a jemného zvuku pačuli.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Dubai – EDP 60 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zelené byliny, broskev, ananas, bergamot, pomeranč, limetka, levandule

Srdce

karokarund, reseda, růže, jasmín, konvalinka, kořen fialek

Základ

pačuli, cedrové dřevo, vanilka, jantar, pižmo

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Dubai – EDP 60 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Dubai – EDP 60 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Dubai – EDP 60 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář