Parfém Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml

Zažijte ztělesnění 50 let excelence v parfumérii s touto zcela novou vůní Al Haramain Golden Oud. Tato majestátní směs se skládá z nejjemnějšího, originálního dehnal oudu, extrahovaného z druhu stromu Khasiana před 50 lety, vyzrálého k dokonalosti a zabaleného do této mistrovsky vytvořené lahvičky, která symbolizuje vůni uvnitř. Jeho bohatě kořeněný úvod vede k sladké, balzamické fázi, která vede k základu s podtóny pryskyřičných a teplých vůní oudu, jantaru a santalového dřeva. Golden Oud je skutečně nebeská, dech beroucí vůně, která rezonuje vaší myslí a duší.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

 tymián, šalvěj, černý pepř, hřebíček

Srdce

růže, balzám, pačuli, dehnal oud

Základ

oud, ambra, santalové dřevo, vanilka, pižmo

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Golden Oud – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář