Parfém Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml

  • Parfém Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml

Orientální parfémový olej Jannah nadchne čichové smysly především díky středně hořkým tónům. Pižmo se dokonale snoubí s akcenty máty, dřevin a jantaru. Příjemná dřevito-kořeněná vůně s nádechem svěžích tónů, vyzařuje noblesní eleganci nositele, a to v návaznosti na delikátní vazbu moderních vonných trendů.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

ambra, pelyněk, máta, seno, pižmo

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Jannah – parfémový olej 12 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář