Parfém Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 1 ml – odstřik

  • Parfém Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 1 ml – odstřik (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 1 ml – odstřik

Khulasat Al Oud je kožená vůně pro muže. Hlavu tvoří růže, sladké a mořské tóny. V srdci se snoubí citrusy, kůže, kouř a dřevité tóny. Kompozici zakončuje pryskyřice, pižmo a hřejivá ambra. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 1 ml – odstřik a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mořské tóny, sladké tóny, růže

Srdce

dřevité tóny, citrusy, kůže, kouř

Základ

labdanum, pryskyřice, pižmo, ambra

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 1 ml – odstřik, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 1 ml – odstřik

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Khulasat Al Oud – EDP 1 ml – odstřik? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář