Parfém Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml

  • Parfém Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml

Zažijte blaženost ve své nejčistší podobě s touto exotickou, kořeněnou směsí vůně s orientálními a neodolatelně gurmánskými podtóny, s vytříbeným, měkkým a intimním srdcem šafránu a pačuli, upevněným na smyslné základně pižmových, dřevitých vůní, které doplní váš akutní smysl pro styl.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

koření, vanilka

Srdce

šafrán, pačuli

Základ

pižmo, dřevo

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Manege Blanche – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář