Parfém Al Haramain Maryam – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Maryam – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Maryam – EDP 100 ml

Maryam je teplá kořeněná vůně, se kterou by se nóbl žena pyšnila nejen při nošení, ale také při identifikaci.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Maryam – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý pepř, kardamon, šafrán

Srdce

naplavené dříví, magnólie, santalové dřevo

Základ

pižmo, jantar

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Maryam – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Maryam – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Maryam – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář