Parfém Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml

  • Parfém Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml

Meeqat Silver je skvělý parfémový olej pro ženy i muže. Krásné, ostré a dřevité santalové noty, díky nimž se budete cítit dobře. Otevírá se s jedinečnou dřevitou svěžestí, doplněnou o zázvor a pelargónie. Dlouhotrvající vůně v elegantní láhvi, která je zasazena do krásného pouzdra.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

santalové dřevo, jantar, pelargónie

Srdce

pelargónie, koření, zázvor

Základ

pižmo, vanilka

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Meeqat Silver – parfémový olej 12 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář