Parfém Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml

  • Parfém Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml

Mukhamria Maliki je okouzlující, hřejivá vůně, kterou si každý zamiluje. Tento přírodní parfémový olej ve skutečnosti kombinuje pižmo a šafrán, jasmín a růže, pačuli, vetiver, vanilku, santalové dřevo, ambru a malou konvalinku.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pižmo, šafrán

Srdce

jasmín, růže

Základ

pačuli, vetiver, vanilka, santalové dřevo, jantar, konvalinka

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Mukhamria Maliki – parfémový olej 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář