Parfém Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml

  • Parfém Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml

Musk Al Haramain Noir je duchovní ztělesnění oddanosti, které je vlastní každému z nás. Tento vynikající parfémovaný olej pochází z čistého pižma, které evokuje dědictví orientální parfumerie a povznáší vás do nových výšin s nádhernou vůní čerstvých květin.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

aldehyd

Srdce

růže, pelargónie, duhovka, konvalinka

Základ

pižmo, dřevo, jantar, pudr

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Musk Al Haramain Noir – parfémový olej 12 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář