Parfém Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml

  • Parfém Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml

Výjimečná vůně, která vás zve k následujícím esencím: květinová, pižmová, jantarová, dřevitá, orientální. Společnost Al Haramain věděla, jak vyrobit vůni hodnou jména, která je koncentrátem růží, fialek, španělského šafránu, bílého pižma, jantaru a santalového dřeva. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růže, fialka, španělský šafrán, bílé pižmo, jantar, santalové dřevo 

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Nasmah – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář