Parfém Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml

  • Parfém Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml

Citrusová vůně Opulent Sapphire je jedinečná vůně pro muže a ženy. Vůně, kterou si oblíbíte ihned co si k ní přičichnete. Je to originální vůně, pro originální osobnost. Citrusová hlava se skládá z bergamotu, citrónu, bazalky a myrhy. Podé vůně plynu přejde do květinového srdce, ve kterém je růže, jasmín a mořské tóny. Jantar s cedrem a jelovcem se ukrývají na konci kompozice.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, citrón, bazalka, myrta

Srdce

růže, jasmín, mořské noty

Základ

jantar, cedr, jalovec

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Opulent Sapphire – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář