Parfém Al Haramain Portfolio Cupid´s Rose – EDP 1 ml – odstřik

  • Parfém Al Haramain Portfolio Cupid´s Rose – EDP 1 ml – odstřik (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Portfolio Cupid´s Rose – EDP 1 ml – odstřik

Portfolio Cupid´s Rose z kolekce Portfolio je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Otevírá se kombinaci svěžího bergamotu a růže. Potí přechází do srdce tvořeného švestkou, skořicí a cedrovým dřevem. Kompozici uzavírá pačuli, santalové a agarové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Portfolio Cupid´s Rose – EDP 1 ml – odstřik a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růže, bergamot

Srdce

skořice, cedr, švestka

Základ

pačuli, santalové dřevo, agarové dřevo (oud)

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Portfolio Cupid´s Rose – EDP 1 ml – odstřik, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Portfolio Cupid´s Rose – EDP 1 ml – odstřik

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Portfolio Cupid´s Rose – EDP 1 ml – odstřik? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář