Parfém Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml

  • Parfém Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml

Univerzální parfémovaná voda Sheikh je skvělá pro odvážné muže. V její hlavě se skrývá jablko, rozmarýn a citrusy. V srdci je frézie, jasmín, máta a koření. Na konci vůně cítíme konvalinku, santalové dřevo a tabákové listy. Tato kombinace je neobyčená a neskutečná.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava
jablko, rozmarýn, citrusy
Srdce
frézie, jasmín, máta, koření
Základ
konvalinka, santalové dřevo, tabákové listy

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Sheikh – EDP 85 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář