Parfém Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml

  • Parfém Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Al Haramain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml

Rafinovaná parfémovaná voda se sladkou notou. Elegantní láhev vyrobená v evropském stylu obsahuje celou škálu pocitů a vášní Východu. Horní nota představené vůně nese ovocné a květinové motivy, které jsou harmonicky propletené s teplým a svíravým bergamotem. Střední tóny: frézie, kosatec, čínská pivoňka, jasmín a růže, doplňují zvuk hlavních tónů a vytvářejí nepopsatelnou, voňavou atmosféru rozkvetlé zahrady. A všechna tato magie zahalená jantarovými paprsky se jemně rozplývá ve spodních tónech pižma, naplněných teplem a vášní a postupně se mění v uklidněný zvuk mechu a santalového dřeva.

Vonné složky parfému

Také parfémy Al Haramain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

ovoce, květiny, bergamot

Srdce

frézie, kosatec, pivoňka, jasmín, růže

Základ

pižmo, ovoce, jantar, mech, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Al Haramain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Al Haramain.

Koupit parfém

Recenze parfému Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml

Máte zkušenosti s parfémem Al Haramain Your Choice – EDP 45 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Al Haramain. Napsat recenzi »

Napsat komentář