Parfém Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml

  • Parfém Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Alena Šeredová prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml

Čistá, jemně květinová vůně, která připomíná brzké ranní procházky probouzející se Prahou a jejími zahradami, kde cítíte svěžest odpařující rosy na bílých květech a prosvítající sluneční paprsky. Hlavní akord, který celou vůni provází, jsou konvalinky. Křehké, svěží, svůdné a romantické. Okamžitě ve vás navodí pocit klidu a harmonie. Tento parfém je také ideální volbou na originální dárek z našich krajin do zahraničí.

Vonné složky parfému

Také parfémy Alena Šeredová charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

konvalinka

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Alena Šeredová?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Alena Šeredová.

Koupit parfém

Recenze parfému Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Alena Šeredová Praga – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Alena Šeredová. Napsat recenzi »

Napsat komentář