Parfém Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml

  • Parfém Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Citrusová vůně pro muže,
  • Parfémy Alena Šeredová prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml

Je určená mužům, kteří nikdy nedělají kompromisy, mají svůj jasný cíl a jdou si za ním. Nejprve zapůsobí svěží esence pomerančovníku a čerstvé máty. Teplo a kořeněnou pikantnost vůni dodává směs sladké skořice a tóny bílé kůže. Vše je zakončeno pačuli, smyslnou ambrou a mužnými dřevitými tóny. Pokud ji však použijete i jako žena, neuděláte chybu – vůně je nádherná i jako unisex.

Vonné složky parfému

Také parfémy Alena Šeredová charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

máta, pomeranč

Srdce

růže, skořice, kůže, ostré tóny

Základ

pačuli, ambra, dřevo

Kde koupit originální parfémy Alena Šeredová?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Alena Šeredová.

Koupit parfém

Recenze parfému Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Alena Šeredová Torino For Men – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Alena Šeredová. Napsat recenzi »

Napsat komentář