Parfém Alexandre.J Altesse Mysore EDP 100 ml

  • Parfém Alexandre.J Altesse Mysore EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Alexandre.J prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Alexandre.J Altesse Mysore EDP 100 ml

Altesse Mysore od Alexandre.J je orientální květinová vůně pro ženy. Parfém byl uveden na trh v roce 2017. Hlavou vůně je růžový pepř, elemi a ambroxan. V srdci ucítíte růži, jasmín a sušenou švestku. Základem pak jsou cedrové a jantarové dřevo, benzoin, patchouli, vanilka a bílé pižmo.

Vonné složky parfému

Také parfémy Alexandre.J charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Alexandre.J Altesse Mysore EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růžový pepř, elemi, ambroxan

Srdce

růže, jasmín, sušená švestka

Základ

cedrové dřevo, benzoin, patchouli, vanilka, bílé pižmo, jantarové dřevo

Kde koupit originální parfémy Alexandre.J?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Alexandre.J Altesse Mysore EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Alexandre.J.

Koupit parfém

Recenze parfému Alexandre.J Altesse Mysore EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Alexandre.J Altesse Mysore EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Alexandre.J. Napsat recenzi »

Napsat komentář