Parfém Alexandre.J Black Muscs – EDP 100 ml

  • Parfém Alexandre.J Black Muscs – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně unisex,
  • Parfémy Alexandre.J prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Alexandre.J Black Muscs – EDP 100 ml

Tato kolekce sedmi vůní, která se mísí mezi orientální pouští a francouzskou barokní architekturou, evokuje nadčasovou cestu. 
Hlavou tohoto unisex parfému je bergamot a citrón. Srdcem fialka, patchouli, růže. V základu ucítíte ambru a pižmo.
Parfém byl uveden na trh v roce 2012.

Vonné složky parfému

Také parfémy Alexandre.J charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Alexandre.J Black Muscs – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, citrón

Srdce

fialka, patchouli, růže

Základ

ambra, pižmo

Kde koupit originální parfémy Alexandre.J?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Alexandre.J Black Muscs – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Alexandre.J.

Koupit parfém

Recenze parfému Alexandre.J Black Muscs – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Alexandre.J Black Muscs – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Alexandre.J. Napsat recenzi »

Napsat komentář