Parfém Amouage Beach Hut Man – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Beach Hut Man – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Amouage prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Amouage Beach Hut Man – EDP 100 ml

A Beach Hut Man utečete na místo svobody a zapomnění, kde příroda přemůže všechny vaše smysly. Aromatickou vůni otevře galbánum, pomerančový květ a máta. Břečťan se obmotá kolem srdce, mech a vetiver mu dodá jiskru. V základu hrdě stojí pačuli, myrha a ucítíme i dřevité tóny.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Amouage charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Amouage Beach Hut Man – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

galbanum, pomerančový květ, máta

Srdce

břečťan, mech, vetiver

Základ

dřevité tóny, pačuli, myrha

Kde koupit originální parfémy Amouage?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Amouage Beach Hut Man – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Amouage.

Koupit parfém

Recenze parfému Amouage Beach Hut Man – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Amouage Beach Hut Man – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Amouage. Napsat recenzi »

Napsat komentář