Parfém Amouage Interlude Woman – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Interlude Woman – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Amouage prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Amouage Interlude Woman – EDP 100 ml

Interlude Woman je dámská chyprově-květinová vůně s bohatým složením. Otevírá ji bergamot společně se zázvorem, grepem a měsíčkem lékařským. V srdci ucítíte kombinaci květin, ovoce, pryskyřice opoponax, kadidla, kávy, dřeva a sladkého medu. Kompozici uzavírá dřevitý základ doplněný o vanilku, kůži, ambru, pryskyřici benzoin, pižmo, dubový mech a fazoli tonka.
Na trh byla uvedena v roce 2012.

Vonné složky parfému

Také parfémy Amouage charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Amouage Interlude Woman – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, zázvor, grep, měsíček

Srdce

kadidlo, růže, květ pomeranče, jasmín, vlašský ořech, káva, kiwi, santalové dřevo, med, slaměnka, opoponax

Základ

vanilka, kůže, dubový mech, ambra, benzoin, fazole tonka, pižmo, agarové dřevo (oud), santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Amouage?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Amouage Interlude Woman – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Amouage.

Koupit parfém

Recenze parfému Amouage Interlude Woman – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Amouage Interlude Woman – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Amouage. Napsat recenzi »

Napsat komentář