Parfém Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Amouage prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml

Vytvořeno pro tajemného muže nesoucího podstatu jeho filozofie a kultivovanosti napříč všemi obdobími a kulturami. Jubilation XXV Man se vyznačuje cenným kadidlem sultanátu Omán, ale nejedná se o meditativní, kamennou katedrální vůni kadidla. Jedná se o honosný bazar, který je až po okraj plný všech pokladů 1001 nocí. Stříbrné kadidlo proplétá leštěným lesem, nádherným ovocem a kořením zahřívajícím krev. Tato všestranná vůně je stejně vhodná pro denní i večerní nošení, proto ji nastříkejte do kanceláře nebo na romantickou večeři ve dvou.

Vonné složky parfému

Také parfémy Amouage charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pomeranč, koriandr, labdanum, ostružina, kadidlo, pelyněk

Srdce

guajakové dřevo, skořice, růže, med, orchidej, celerová semínka, hřebíček, bobkový list

Základ

opoponax, pačuli, ambergris, myrha, oud, pižmo, mech, smil

Kde koupit originální parfémy Amouage?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Amouage.

Koupit parfém

Recenze parfému Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Amouage Jubilation Man – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Amouage. Napsat recenzi »

Napsat komentář