Parfém Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Amouage prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml

Pro ty, kteří již milují výraznou jemnou vůni této jedinečné květiny, si můžete být jisti, že Love Mimosa má její vznešený výraz, který uhasí osvěžující. Ale stejně důležité je, že i ti, kteří nikdy nepočítali mimózy mezi své oblíbené, najdou v této vůni spoustu zbožnění, které plynule navrství kytici vzácných květinek spolu s titulární květinou a vytvoří multidimenzionální portrét ženské pohody a krásy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Amouage charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

orris, listy fialek, cascalone

Srdce

paradisone, hruška, mimóza

Základ

heliotrop, ylang-ylang, ambroxan

Kde koupit originální parfémy Amouage?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Amouage.

Koupit parfém

Recenze parfému Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Amouage Mimosa Love – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Amouage. Napsat recenzi »

Napsat komentář