Parfém Amouage Portrayal Woman – EDP 100 ml

  • Parfém Amouage Portrayal Woman – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Amouage prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Amouage Portrayal Woman – EDP 100 ml

Tato vůně zahrnuje silné bílé květinky a dotek sladkosti a štiplavosti. Vůně je teplá a dlouhotrvající, takže je vhodná pro dny v kanceláři nebo pro akce, které jsou do noci. Portrayal Woman je pro připravenou a hravě rafinovanou ženu, která se odváží vzdorovat.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Amouage charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Amouage Portrayal Woman – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

jasmín

Srdce

tabák, vanilka

Základ

elemi

Kde koupit originální parfémy Amouage?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Amouage Portrayal Woman – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Amouage.

Koupit parfém

Recenze parfému Amouage Portrayal Woman – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Amouage Portrayal Woman – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Amouage. Napsat recenzi »

Napsat komentář