Parfém Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml

  • Parfém Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Ariana Grande prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml

Moonlight je květinová parfemovaná voda, kterou si oblíbí každá romantická žena. Vůně, díky které nepřestanete nikdy snít. Sladší vůně, která začíná ovocným nádechem černého rybízu a švestky. Srdce provoní marshmallow a rozkvetlá pivoňka. V základu ucítíme vanilku, ambru a santalové dřevo. Nenechte si ujít pocit jedinečnosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Ariana Grande charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý rybíz, švestka

Srdce
pivoňka, marshmallow
Základ
ambra, vanilka, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Ariana Grande?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Ariana Grande.

Koupit parfém

Recenze parfému Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Ariana Grande Moonlight – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Ariana Grande. Napsat recenzi »

Napsat komentář