Parfém Armaf Bucephalus No. XI – EDP 1 ml – odstřik

  • Parfém Armaf Bucephalus No. XI – EDP 1 ml – odstřik (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Armaf prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armaf Bucephalus No. XI – EDP 1 ml – odstřik

Bucephalus No. XI je luxusní vůně pro muže. Ovocná hlava obsahuje tóny ananasu, černého rybízu a bergamotu. V srdci ucítíte kombinaci růže, jasmínu a myrhy. Kompozici uzavírá sladká vanilka, šedá ambra, pižmo a dubový mech.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armaf charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armaf Bucephalus No. XI – EDP 1 ml – odstřik a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, černý rybíz, ananas

Srdce

myrha, růže, jasmín

Základ

pižmo, dubový mech, vanilka, šedá ambra

Kde koupit originální parfémy Armaf?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armaf Bucephalus No. XI – EDP 1 ml – odstřik, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armaf.

Koupit parfém

Recenze parfému Armaf Bucephalus No. XI – EDP 1 ml – odstřik

Máte zkušenosti s parfémem Armaf Bucephalus No. XI – EDP 1 ml – odstřik? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armaf. Napsat recenzi »

Napsat komentář