Parfém Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik

  • Parfém Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Armaf prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik

Club De Nuit Sillage je smyslná parfémovaná voda pro opravdové muže. Začáteční tóny otevírá šafrán, růže a pelargonie. Srdce rozehřeje muškátový oříšek s fialkou a okoření ho pepř s kmínem. Konec uzavírá jantar, oud a vanilka s pačuli. Tato originální kombinace ingrediencí dělá vůni výjimečnou.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armaf charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růže, pelargonie, šafrán

Srdce

kmín, muškátový oříšek, fialka, pepř

Základ

jantar, oud, vanilka, pačuli

Kde koupit originální parfémy Armaf?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armaf.

Koupit parfém

Recenze parfému Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik

Máte zkušenosti s parfémem Armaf Club De Nuit Sillage – EDP 1 ml – odstřik? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armaf. Napsat recenzi »

Napsat komentář