Parfém Armaf Mignon Black – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Mignon Black – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Armaf prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armaf Mignon Black – EDP 100 ml

Mignon Black je okouzlující parfémovaná voda pro ženy. Vůně se otevírá čerstvou směsí bergamotu, broskve a citronu. V srdci okouzlující kytice jasmín, neroli, růže, zimolezu a lilie. Na závěr výrazná kombinace vanilky, pižma a santalového dřeva.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armaf charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armaf Mignon Black – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, citrón, broskev

Srdce

jasmín, neroli, růže, zimolez, lilie

Základ

vanilka, pižmo, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Armaf?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armaf Mignon Black – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armaf.

Koupit parfém

Recenze parfému Armaf Mignon Black – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armaf Mignon Black – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armaf. Napsat recenzi »

Napsat komentář