Parfém Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml

  • Parfém Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Armaf prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml

Odvážná a podmanivá vůně Opus Homme pro sofistikované a nedobytné muže. Svěží směs moderní a orientální vůně s ovocnými vrchními tóny splývajícími s horkými květinovými tóny a zakončená jemnou vanilkou a pižmovými tóny.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armaf charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citrón, pomeranč, neroli, jablka

Srdce

kardamon, rozmarýn, levandule, muškátový oříšek

Základ

vetiver, fazole tonka, pačuli, vanilka

Kde koupit originální parfémy Armaf?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armaf.

Koupit parfém

Recenze parfému Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armaf Opus Homme – parfémovaný olej 20 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armaf. Napsat recenzi »

Napsat komentář