Parfém Armaf Oros The Inventor Brown – EDP 85 ml

  • Parfém Armaf Oros The Inventor Brown – EDP 85 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Armaf prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armaf Oros The Inventor Brown – EDP 85 ml

Parfémová voda Oros The Inventor Brown je smyslná a exkluzivní mužská vůně vytvořená pro energické, sportovní moderní muže, kteří touží po nových zážitcích, adrenalinu a nebezpečných dobrodružstvích. Je uzavřena v luxusním značkovém parfému bohatě zdobeným krystaly Swarovski. Je složena z cenných přírodních ingrediencí a vzácných éterických olejů, orientálních tónů a koření, osvěžujících nuancí a fascinujících květinových odstínů.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armaf charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armaf Oros The Inventor Brown – EDP 85 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

orientální tóny

Srdce

kořenité tóny

Základ

květinové tóny

Kde koupit originální parfémy Armaf?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armaf Oros The Inventor Brown – EDP 85 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armaf.

Koupit parfém

Recenze parfému Armaf Oros The Inventor Brown – EDP 85 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armaf Oros The Inventor Brown – EDP 85 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armaf. Napsat recenzi »

Napsat komentář