Parfém Armaf Peridot – EDP 90 ml

  • Parfém Armaf Peridot – EDP 90 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Armaf prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armaf Peridot – EDP 90 ml

Obklopte své pulzní body sladkou vůní Armafa Niche Peridot. Tato unisex vůně se otevírá s tóny růžového pepře, hořkého pomeranče, mandarinky a petitgrainu. V srdci je bohatá škála pižma, zimolezu, tuberózy, ylang-ylang a jasmínu. Tyto vrstvy spočívají na základně tvořeném dřevinami, vanilkou, benzoinem a pačuli.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armaf charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armaf Peridot – EDP 90 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růžový pepř, hořký pomeranč, petitgrain, mandarinka

Srdce

pižmo, ylang-ylang, zimolez, tuberóza, jasmín

Základ

dřevo, vanilka, benzoin, pačuli

Kde koupit originální parfémy Armaf?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armaf Peridot – EDP 90 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armaf.

Koupit parfém

Recenze parfému Armaf Peridot – EDP 90 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armaf Peridot – EDP 90 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armaf. Napsat recenzi »

Napsat komentář