Parfém Armaf Radical Brown – EDP 100 ml

  • Parfém Armaf Radical Brown – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Armaf prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armaf Radical Brown – EDP 100 ml

Osvěžující a lákavá kořeněná, dřevitá mužská vůně, která se nese v revolučním duchu. Odvážná vůně začíná intenzivními kořeněnými tóny skořice, pepře a citrónu, které v kombinaci s horkými akordy levandule, pelargónie, kadidla a tabáku dodávají suché, výrazné akordy pižma a jantaru.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armaf charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armaf Radical Brown – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

skořice, citrón, pepř

Srdce

tabák, kadidlo, levandule, pelargónie

Základ

cedr, vetiver, jantar, labdanum

Kde koupit originální parfémy Armaf?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armaf Radical Brown – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armaf.

Koupit parfém

Recenze parfému Armaf Radical Brown – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armaf Radical Brown – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armaf. Napsat recenzi »

Napsat komentář