Parfém Armani Emporio Armani Stronger With You Freeze – EDT 50 ml

  • Parfém Armani Emporio Armani Stronger With You Freeze – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro muže,
  • Parfémy Armani prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Armani Emporio Armani Stronger With You Freeze – EDT 50 ml

Emporio Armani Stronger With You Freeze je aromaticko-fougerová vůně pro muže. Hlava obsahuje bergamot, zázvor, jablko a mandarinku. V srdci ucítíte kombinaci levandule, šalvěje, kardamomu a bourbonské pelargonie. Kompozici uzavírají glazované kaštany, bourbonská vanilka, ambrové a guajakové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Armani charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Armani Emporio Armani Stronger With You Freeze – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, zázvor, mandarinka, jablko

Srdce

levandule, šalvěj, bourbonská pelargonie, kardamom

Základ

glazované kaštany, ambrové dřevo, guajakové dřevo, bourbonská vanilka

Kde koupit originální parfémy Armani?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Armani Emporio Armani Stronger With You Freeze – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Armani.

Koupit parfém

Recenze parfému Armani Emporio Armani Stronger With You Freeze – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Armani Emporio Armani Stronger With You Freeze – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Armani. Napsat recenzi »

Napsat komentář